Шановний Володимире Миколайовичу! Бути керівником такої складної та потужної системи, як наш університет – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Своєю самовідданою працею Ви робите вагомий внесок у розвиток вищої освіти в Україні та виховання молодого покоління. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, попри усі виклики сьогодення.

Колектив факультету бажає Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, невичерпної енергії та життєвих сил, натхнення на нові амбітні проєкти і починання. Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей, яка допоможе далі втілювати мрії!

З найщирішими побажаннями

Колектив факультету ЕКТ