30 червня 2021 р. відбулося планове засідання Вченої ради факультету енергетики і комп`ютерних технологій під головуванням декана факультета, професора Назаренко І.П. з повним дотриманням карантинних вимог.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Звіт завідувачів кафедр факультету про виконання плану роботи кафедри за 2020-2021 н.р.
  2. Про підготовку електронних навчальних курсів навчальних дисциплін 1 півріччя 2021-2022 н.р. для функціонування Освітнього порталу ТДАТУ
  3. Про результати навчання здобувачів у 2 півріччі 2020-2021 н.р.
  4. Про результати державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр»
  5. Звіт про роботу деканату факультету за 2020-2021 н.р.
  6. Про виконання постанов Вченої ради факультету за 2020-2021 н.р.
  7. Різне.

На початку засідання ради профорг факультету, доцент Гулевський В.Б. поздоровив від імені усього дружнього трудового колективу факультету декана факультету, професора Назаренко І.П. з призначенням на посаду декана на наступні 5 років та побажав здоров’я й наснаги, творчих успіхів, натхнення та плідної праці на благо процвітання та розвитку факультету, кафедр та університету.

За першим питанням завідувачі кафедр факультету, а саме, професор Сосницька Н.Л. – завідувач кафедри «Вища математики і фізика», доцент Квітка С.О. – завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», доцент Постол Ю.О. – завідувач кафедри «Електротехнології і теплові процеси», доцент Строкань О.В. – завідувач кафедри «Комп`ютерні науки» звітували про виконання пунктів планів роботи кафедр за 2020-2021 н.р. з використанням мультимедійних презентацій. На засіданні ради був присутній проректор з науково-педагогічної роботи університету, доцент Ломейко О.П., який після звітування задав доповідачам низку питань стосовно наданих звітів.

За другим питанням завідувачі кафедр факультету надали вичерпну інформацію щодо підготовки електронних навчальних курсів навчальних дисциплін 1 півріччя 2021-2022 н.р. для функціонування Освітнього порталу ТДАТУ. Декан факультету, професор Назаренко І.П. звернув увагу завідувачів кафедр на стан підготовки електронних навчальних курсів навчальних дисциплін 1 півріччя 2021-2022 н.р. для функціонування Освітнього порталу для здобувачів ступеня вищої освіти «Доктор філософії» за освітньо-науковою програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зі спеціальності 144 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Про результати навчання здобувачів у 2 півріччі 2020-2021 н.р. детальну інформацію надали заступники декана з ННР, доцент Чебанов А.Б. зі спеціальності 144 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та доцент Лубко Д.В. зі спеціальності 122 «Комп`ютерні науки». Після обговорення даного питання завідувачам кафедр факультету були надані відповідні доручення.

За четвертим питанням декан факультету, професор Назаренко І.П. ознайомив усіх присутніх членів ради з результатами державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 144 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та зі спеціальності 122 «Комп`ютерні науки». Після обговорення даного питання завідувачам кафедр факультету та голові методичної комісії факультету, доценту Нестерчук Д.М. були надані відповідні доручення.

За п`ятим питанням декан факультету, професор Назаренко І.П. представив інформацію щодо звіту про роботу деканату факультету за 2020-2021 н.р. За результатами голосування одноголосно звіт був затверджений, а робота деканату була визнана як задовільна.

Заступники декана з ННР, доцент Чебанов А.Б. та доцент Лубко Д.В. проінформували усіх присутніх щодо виконання постанов Вченої ради факультету за 2020-2021 н.р. За звітний період роботи ради було проведено одинадцять засідань вченої ради факультету, усі рішення постанов буди виконані.

За поданням,

вчений секретар Вченої ради факультету ЕКТ,