16 червня 2020 року на факультеті ЕКТ відбувся ІІ етап конкурсу “Кращий куратор академічної групи  ТДАТУ”, в якому змагалися кращі куратори факультету: к.т.н., доцент Постнікова Марина Вікторівна (куратор 31 ЕЕ групи), асистент Халанчук Лариса Вікторівна (куратор 31 КН групи) та к.т.н., доцент Кушлик Роман Васильович (куратор 41 ЕЕ групи). Кожен з виступаючих кураторів презентував роботу з групою та основні досягнення на досить високому професійному рівні.

Присутні мали нагоду отримати значний досвід роботи переможців.

Результатами конкурсу:

І- місце к.т.н., доцент Постнікова М.В. (куратор 31 ЕЕ групи)

ІІ-місце к.т.н., доцент Кушлик Р.В. (куратор 41 ЕЕ групи);

ІІІ-місце асистент Халанчук Л.В. (куратор 31 КН групи);

Вітаємо переможця –  куратора 31 ЕЕ групи к.т.н., доцента кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова з перемогою! Бажаємо впевненої перемогти в заключному етапі конкурсу кураторів на рівні університету та здобуття звання кращого куратора академічної групи ТДАТУ!

За матеріалами заступника декана

факультету ЕКТ з ОРВ Ковальова О.В.