25 червня у центрі культури та дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулись збори трудового колективу факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

На зборах були присутні керівники університету: Кюрчев В. М. ректор університету, д.т.н., професор, член- кореспондент Національної академії аграрних наук України, Скляр О. Г. перший проректор, к.т.н., професор, Надикто В. Т. проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор, д.т.н, член-кореспондент НААН України, Ломейко О. П. проректор з науково-педагогічної  роботи, к.т.н., доцент.

На порядок денний було винесено питання подання кандидатури для обрання на посаду зав. кафедрою «Електротехнології і теплові процеси».

В установлені законом терміни до відділу кадрів ТДАТУ імені Дмитра Моторного на посаду зав. кафедрою ЕТТП подано одну заяву – к.т.н. доц. Постол Юлія Олександрівна.

Під час своєї доповіді Юлія Олександрівна звітувала про результати своєї роботи на  посаді в.о. зав. кафедрою ЕТТП за період 2019- 2020 років,  представила перспективний план розвитку кафедри в сучасних умовах й висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю на благо рідного факультету та університету.

В обговоренні звіту взяли участь Назаренко І. П. декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій, д.т.н., професор, Діордієв В.Т. завідувач кафедрою «Електроенергетика і автоматизація», д.т.н., професор, Кушлик Р. В. к.т.н., доцент кафедри «Електротехнології і теплові процеси». Виступаючі надали позитивний відгук про роботу Юлії Олександрівні на посаді в.о. зав. кафедрою ЕТТП за попередній період та запропонували підтримати її кандидатуру на посаду зав. кафедрою ЕТТП на наступні п’ять років.

У своєму виступі ректор університету, д.т.н., професор, член – кореспондент Національної академії аграрних наук України Кюрчев В. М. запропонував присутнім власне бачення шляхів розвитку кафедри та відмітив нову роль зав. кафедрою у реалізації програми стратегічного розвитку факультету та університету.

Також від ректорату запитання Юлії Олександрівні ставили проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор, д.т.н, член-кореспондент НААН України Надикто В. Т., проректор з науково-педагогічної  роботи, к.т.н., доцент Ломейко О. П.

В результаті таємного голосування колектив факультету енергетики і комп’ютерних технологій одноголосно постановив рекомендувати к.т.н. доц. Постол Юлію Олександрівну для обрання на посаду зав. кафедрою «Електротехнології і теплові процеси».

В останній день червня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось засідання Вченої ради університету на якому відбулось таємне голосування з призначення на посаду зав. кафедрою «Електротехнології і теплові процеси» Постол Юлію Олександрівну. За результатами голосування к.т.н. доц. Постол Ю. О. була затверджена на посаду зав. кафедрою «Електротехнології і теплові процеси» на наступні п’ять років.

Колектив факультету енергетики і комп’ютерних технологій й кафедри «Електротехнології і теплові процеси» вітають Юлію Олександрівну та бажають здоров’я і наснаги, творчих злетів і великих досягнень у науковій, професійній справі та у вихованні й  навчанні студентства.

За поданням  голови профбюро факультету

Вадима Гулевського,

к.т.н., доцент