Наприкінці листопада кафедрою ЕТіЕМ  імені професора В.В.Овчарова було організовано і проведено науково-методичний семінар з питань застосування частотно-регульованого електроприводу для викладачів та студентів енергетичного факультету. Семінар був підтриманий ведучим спеціалістом НВП «Преобразователь-комплекс» (м. Запоріжжя) к.т.н. Соломахою О.В.

Пильна увага аудиторії була прикута до розгляду питань місця частотного-регулювання у сучасному електроприводі, структури, комплектності та функціоналу частотних перетворювачів, ефективності їх застосування. Також було розглянуто цікаві технічні (схемні) рішення високовольтних перетворювачів частоти для синхронних двигунів 6-10кВ виробництва НВП «Преобразователь-комплекс».