15 березня 2017 року на кафедрі електротехніки та електромеханіки відбулося секційне засідання в рамках щорічної науково-технічної конференції магістрантів і студентів Таврійського державного агротехнологічного університету за підсумками наукових досліджень 2016 року.

У засіданні секції «Електротехніка та електромеханіка» прийняли участь понад 40 учасників, серед них студенти і магістранти ТДАТУ та  ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Тематика доповідей студентів охоплювала широкий спектр проблем, пов’язаних із застосуванням силового електрообладнання у господарствах АПК, діагностуванням стану асинхронних двигунів та їх захисту, впровадженню енергозберігаючих технологій та пристроїв, впливу електромагнітних полів на біологічні об’єкти.

За результатами роботи студентської конференції викладацький склад кафедри ЕТЕМ прийняв ухвалу:

1. За активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді заохотити грошовою премією  студента 32 ЕН групи  Федькіна Вадима Андрійовича(Тема доповіді: «Обгрунтування структури системи прогнозування, моніторингу та захисту трифазних асинхронних електродвигунів»);
  2. Висловити подяку наступним студентам: Яценко Віолетті Вікторівні  (32 ЕН), Павленко Сергію Віталійовичу (32 ЕН), Муравйову Сергію Миколайовичу (42 ЕН);
  3. Рекомендувати найкращі наукові доповіді студентів та магістрантів до друку в збірнику наукових праць ТДАТУ в 2017 році.

На останок,  хочеться побажати всім майбутнім науковцям знайти свій шлях і нагадати, що велике складається з малого, а перемогам неодмінно передують поразки. Тому, пригадуючи слова В.І. Вернадського “Геніальні ідеї приходять тим, хто заслужив їх наполегливою працею”, колектив кафедри бажає молодим науковцям наснаги у досягненні поставленої мети.