Освітня програма – це система освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності, що визначає вимоги до рівня освіти осіб, які можуть розпочати навчання за цією програмою, перелік навчальних дисциплін і логічну послідовність їх вивчення, кількість кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, необхідних для виконання цієї програми, а також очікувані результати навчання (компетентності), якими повинен оволодіти здобувач відповідного ступеня вищої освіти.

7 листопада 2023 року відбулась зустріч завідувача випускової кафедри електроенергетики і електротехнологій доцента Постол Ю.О. і  завідувача випускової кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова доцента Квітки С.О. зі здобувачами вищої освіти першого року навчання бакалаврського та магістерського рівнів освіти. На початку зустрічі завідувачі пояснили студентам, як актуальна на сьогодні спеціальність, що вони обрали. Потім вони презентували відповідні освітні програми, зосередивши увагу на освітніх компонентах, які будуть вивчати студенти, на компетентностях, якими вони оволодіють після опанування освітньої програми і на програмних результатах навчання.

У процесі презентації у здобувачів вищої освіти виникали запитанні, на які спікери давали ґрунтовні відповіді. Зустріч пройшла плідно і цікаво, як для здобувачів освіти, так і для спікерів заходу.

Доцент                                                               Юлія ПОСТОЛ