6 листопада здобувачі першого курсу спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” мали нагоду поспілкуватися з гарантом освітньої програми – кандидатом технічних наук, доцентом кафедри комп’ютерних наук Юлією Холодняк. Вона представила освітньо-професійну програму, розповіла про переваги навчання на цій спеціальності та поділилася важливою інформацією для здобувачів.

На початку своєї доповіді спікерка розповіла про свою роль як гаранта освітньої програми “Комп’ютерні науки” , а також відзначила актуальність та значущість обраної спеціальності в сучасному світі. Комп’ютерні науки є галуззю, яка перетинає практично всі сфери життя та бізнесу, і це робить випускників цієї спеціальності дуже затребуваними на ринку праці. Вона також розкрила можливі напрями та професії, які відкриваються перед студентами, які вибрали “Комп’ютерні науки” як свою освітню стежку. Зокрема Юлія Холодняк надала інформацію про різні напрями в IT-галузі, посади, за якими можна працювати, і навіть зазначила, що випускники можуть знайти застосування своїм знанням поза межами традиційних IT-компаній.

Спікерка також поділилася інформацією про предмети, які студенти вивчатимуть протягом навчання на кожному курсі. Ця програма розширює знання студентів та готує їх до різних аспектів комп’ютерних наук, включаючи інженерію, програмування, аналіз даних та багато іншого.

У заключній частині доповіді Юлія Холодняк наголосила на перевагах навчання за освітньою програмою “Комп’ютерні науки”. Випускники цієї галузі мають великі можливості на ринку праці, високу оплату праці та гнучкість кар’єрного росту. Важливою перевагою є також можливість працювати на відстані.

На завершення зустрічі, здобувачі отримали можливість задавати запитання та отримати більше інформації про навчання за обраною спеціальністю. Юлія Холодняк закликала студентів бути активними та готовими до захоплюючого навчання.

Ми вдячні пані Юлії за корисну зустріч та зацікавленість у майбутньому наших здобувачів. Бажаємо всім успішного навчання та яскравої кар’єри в галузі комп’ютерних наук!