“Не смерті повинна боятися людина, вона повинна боятися ніколи не почати жити…”

Марк Аврелій

Так склалося, що 21 листопада 2020 року пішов з життя Черенков Олександр Данилович, доктор технічних наук професор кафедри “Біомедична інженерія та теоретична електротехніка” Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, наш колега і великий друг нашого факультету. За довгі роки співпраці Олександр Данилович дав путівку в життя багатьом нашим кандидатам і докторам наук.

Протягом більше ніж 20 років Черенков О. Д. був секретарем спеціалізованої вченої ради ХНТУСГ. Олександр Данилович був керівником наукової школи за спеціальністю 05.11.17 – біологічні та медичні прилади та системи, під його керівництвом було підготовлено 5 докторів технічних наук та 15 кандидатів технічних наук.

У наших серцях назавжди збережеться світлий образ Олександра Даниловича Черенкова та вдячність цій чудовій людині, видатному науковцю та наставнику.

Вічна йому пам’ять!

Назаренко І. П., д.т.н., професор