У четвер, 25 листопад пройшов науковий батл між активнішими студентськими групами факультету за звання найерудованіших.

Всього у батлі взяли участь три команди по чотири учасники в кожній, свої групи представляли студенти 21ЕЕ, 31ЕЕ та 21КН. Вікторина складалась з трьох насичених раундів за підсумками яких і визначились переможці заходу.

Питання першого етапу були не дуже важкі, але вони змусили згадати знання, терміни та формули з якими ми всі знайомились ще на 1 курсі на своїх спеціальностях. Другий етап приготував для учасників ребуси, різноманітні питання на відсотки та перевірку їх різносторонній розвиток на ігровій навчальній платформі Kahoot! У третьому етапі командам довелося перевірити взаєморозуміння. Кожен по черзі тягнув карточку с питанням та без жодного слова був повинен пояснити відповідь.

За підсумками наукової боротьби було з’ясовано переможця, яким став квартет “НДЗГ”. За ними йшла команда з провокаційною назвою “Dungeon Boss” та бронзове місце зайняли – “Білі ведмеді”.

Студентський актив факультету енергетики та комп’ютерних технологій щиро дякує усіх організаторів та команди які на власному прикладі показують, що наука це не лише нудні книжки, та величезні наукові роботи, крім цього, це цікавий час провадження, незабутня купа емоцій та вражень.

Данило Коломоєць,

голова інформаційного сектору студентської ради ЕКТ