На початку березня до нас приходить одне з найніжніших і теплих свят року – жіноче весняне свято: Міжнародний жіночий день.
         5 березня 2021 р., напередодні свята 8 березня, уся студентська спільнота Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного  організовувала різноманітні заходи для привітання  представниць науково-педагогічних працівників та допоміжного персоналу зі святом Весни та Краси.

Хлопці з студентської ради факультету завітали до кожної кафедри факультету для привітання жінок з яскравим кошиком із солодощами та маленькими привітальними листівками.

Невеличкі солодкі сюрпризи з цікавими побажаннями подарували усім жінкам святковий настрій та чуттєву атмосферу свята.

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності!

Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений усмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю.

За посиланням,відповідальний за інформаційний сектор

студентської ради, студентка 21-ЕЕЕ групи Лакосіна Анастасія