9 березня 2021 року відбулося планове засідання Вченої ради факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Порядок денний засідання ради складався з 5 питань:

1.Про результати державної атестації здобувачів ступеня  вищої освіти «Магістр»;

1. Про організацію обговорення освітньо-професійних програм: з працедавцями, із академічною спільнотою, із студентським самоврядуванням та проведення «Круглих столів»;
  2. Про підготовку до державної атестації здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр»;
  3. Про організацію та проведення науково-технічних конференцій;
  4. Різне. Затвердження навчально-методичної літератури.

За першим питанням декан факультету, професор Назаренко І.П. надав вичерпну інформацію про результати державної атестації здобувачів ступеня  вищої освіти «Магістр» зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки» та звернув увагу завідувачів кафедр на виявлені зауваження та недоліки від голів державних екзаменаційних комісій, які необхідно врахувати в подальшому. За даним питанням були одноголосно прийняті узгоджені рішення та надані завідувачам кафедр факультету відповідні доручення.

За другим питанням перед присутніми виступили гаранти освітньо-професійних програм (ОПП) зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки», професор Діордієв В.Т., доцент Вовк О.Ю., професор Малкіна В.М., доцент Строкань О.В. В своїх виступах доповідачі охарактеризували організацію обговорення освітньо-професійних програм: з працедавцями, із академічною спільнотою, із студентським самоврядуванням та проведення «Круглих столів». Після жвавого обговорення були одноголосно прийняті узгоджені рішення, а саме, на засіданнях робочих груп за кожною ОПП провести аналіз та обговорення пропозицій, наданих стейкхолдерами: роботодавцями, академічною спільнотою, студентським самоврядуванням, з обов’язковим складанням відповідних протоколів.

На засіданні Вченої ради було розглянуте питання про підготовку до державної атестації здобувачів ступеню  вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 122 «Комп’ютерні науки», яка відбудеться у червні 2021 р.. Завідувач кафедри «Електроенергетика і автоматизація», професор Діордієв В.Т., завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», доцент Квітка С.О., завідувач кафедри «Електротехнології і теплові процеси», доцент Постол Ю.О. та завідувач кафедри «Комп’ютерні науки», доцент Строкань О.В. проінформували усіх присутніх на засіданні по даному питанню.  За результатами виступів та обговорень одноголосно прийняті рішення щодо перевірки представниками методичної комісії факультету методичного забезпечення дипломного проектування на сайтах кафедр та його удосконалення й оновлення.

Відповідальний за наукову роботу на факультеті, доцент Попрядухін В.С. ознайомив членів Вченої ради з планом проведення науково-технічних конференцій професорсько-викладацького складу, які будуть проведені кафедрами факультету у 2 півріччі 2020-2021 н.р., та звернув увагу на інформування студентської спільноти факультету щодо участі в ІХ Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів, що відбудеться 19-23 квітня 2021 року у ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Голова методичної комісії факультету, доцент  Нестерчук Д.М. презентувала членам Вченої ради навчально-методичну літературу (у кількості 2 рукописів), на яку після обговорення та голосування був наданий дозвіл на видання й впровадження в навчальний процес.

За поданням,

вчений секретар Вченої ради

факультету ЕКТ, доцент Нестерчук Д.М.