12 березня  відбулося урочисте вручення дипломів випускникам денної форми навчання спеціальностей 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, 122 “Комп’ютерні науки” за освітнім степенем «Магістр».

Цього року факультет ЕКТ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного дав путівку у нове життя 72  випускникам-магістрам, в тому числі 56 магістрів з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, та 16 магістрів з комп’ютерних наук. 21 студенти отримали дипломи з відзнакою!

Півтора роки навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно і ось настав той самий день, коли хлопцям та дівчатам вручили довгоочікувані дипломи. Для цих вже колишніх студентів, а нині дипломованих фахівців, закінчилися найкращі студентські роки, які подарували їм перше кохання, вірних друзів, хвилювання перед екзаменами, поразки і перемоги.

На урочистих заходах з нагоди вручення дипломів були присутні викладачі та керівництво університету, батьки, друзі та гості свята.

До випускників звернулися ректор університету Кюрчев Володимир Миколайович, а також декан факультету Назаренко Ігор Петрович із вітальними словами та сердечними побажаннями зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе у професійній діяльності.

Ректор університету під бурхливі оплески залу вручав дипломи магістрам, обличчя яких одночасно сяяли радісними посмішками та смутком прощання.

Вітаємо Вас, дорогі випускники, із здобуттям диплому магістра! Бажаємо впевненості в собі, успіхів на життєвій ниві, непохитної віри у свою велику мету, процвітання у рідній Україні!

Пам’ятайте свій рідний університет, у стінах якого ви провели кращі роки студентського життя! Не зупиняйтеся на досягнутому! Бажаємо, щоб отриманий диплом магістра став ключиком, який відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мрії.