У рамках діяльності Ради ветеранів ТДАТУ, яка є консультативно-дорадчим органом при профкомі університету й об’єднує співробітників, що працюють в університеті перед їх виходом на пенсію, або які продовжують працювати у теперішній час, на факультеті енергетики і комп’ютерних технологій організовано вручення посвідчень «Ветеран Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного».

За сумлінну працю, за активну участь у громадському житті, за значний внесок у розвиток університету, у справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, у розвиток науки, матеріально-технічної бази, в удосконалення навчально-методичного процесу почесне звання «Ветеран ТДАТУ» отримали к.т.н. доценти кафедри «Вища математика і фізика» ДАНЧЕНКО Микола Миколайович, КРАВЕЦЬ Василь Іванович, НАЗАРОВА Ольга Петрівна.

Посвідчення підписали ректор ТДАТУ д.т.н., професор, член-кореспондентом НААН України КЮРЧЕВ Володимир Миколайович, голова профкому к.с.г. наук, доцент АНДРУЩЕНКО Микола Васильович, голова Ради ветеранів к.т.н. наук, доцент ПЕТРОВ Віктор Володимирович.

Від імені факультету ЕКТ ветеранів ТДАТУ привітали декан факультету д.т.н., професор НАЗАРЕНКО Ігор Петрович, голова профбюро факультету к.т.н., доцент Гулевський В. Б., члени Вченої ради факультету.

Голова профбюро факультету Гулевський В. Б.,