В рамках святкування 236 річниці заснування міста Мелітополя місцеві товаровиробники харчової промисловості, машинобудування, будівельники, навчальні заклади презентували досягнення власних підприємств.

Представив свої здобутки  і Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Виставка нашого закладу вищої освіти  на якій факультети організували наочні презентації спеціальностей розгорнулася перед входом до Центрального парку культури та відпочинку імені Горького на вулиці Героїв України.

Викладачі кафедр факультету енергетики і комп’ютерних технологій представили такі експонати,  як малогабаритна кормоприготувальна машина з керуванням від частотного перетворювача, моделі двигуна Стірлінга, біогазової установки, «Умний будинок», стреккер (сонячна панель, що обертається за сонцем), мінівітроенергоустановка, засоби віртуальної реальності, мобільна роботизована система, мініелектродвигун, які виготовлені під час роботи студентських наукових гуртків.

Участь у виставці від кафедри «Електротехнології і теплові процеси»  взяли завідувач кафедри к.т.н., доцент ПОСТОЛ Юлія та викладачі к.т.н., доцент ГУЛЕВСЬКИЙ Вадим й к.т.н., доцент ПОПРЯДУХІН Вадим., від кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова   старший викладач КОВАЛЬОВ Олександр і студенти підшефної 23МБЕЕ групи, від кафедри комп’ютерних наук завідувач кафедри к.т.н., доцент СТРОКАНЬ Оксана та к.т.н., доцент. ЛУБКО Дмитро, від кафедри електроенергетики і автоматизації  старший викладач ФАНДЄЄВ Олександр.

Під час виставки разом з ректором ТДАТУ Володимиром КЮРЧЕВИМ завітали до локації нашого факультету і почесні гості. Делегацію очолив народний депутат Сергій МІНЬКО, перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Іван ФЕДОРОВ, голова облради Григорій САМАРДАК, секретар міськради Роман РОМАНОВ та профільні заступники міського голови.