3 листопада 2021 року відбулася кураторська година в 31ЕЕ групі за темою «Інновації в енергетиці України та світу» в рамках відкритого курсу-серіалу «Кар’єра в енергетиці – це круто!».

За традицією кураторка групи, доцент кафедри ЕТЕМ Діна Нестерчук запропонувала здобувачам вищої освіти відвідати кар`єрний хаб – Career Hub (https://careerhub.in.ua/), який є експертною платформою Центру «Розвиток КСВ», об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії та переглянути серію 4 «Що інноваційного є в енергетиці України та світу?» Перегляд такого відео-матеріалу має за мету отримати молодою людиною всі необхідні відповіді на питання про побудову кар’єри в енергетиці, і навіть більше, тому цей курс не про теорію, він про живі розмови з працівниками та працівницями різних енергетичних компаній України. Слід відзначити, що курс підготовлено ГО «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках грантової ініціативи «Дівчата в енергетиці» за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ).

Ведучими курсу-серіалу здобувачам вищої освіти 31ЕЕ групи була презентована цікава інформація щодо інновацій в енергетиці, а саме, дрони та роботи в енергетиці; «розумна мережа» та технологія energy storage; штучний інтелект та «цифрові близнюки».

На кураторській годині був присутній завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», доцент Сергій Квітка, який також долучися до перегляду. Кураторка групи запропонувала студентам самим обрати наступну серію відкритого курсу-серіалу «Кар’єра в енергетиці – це круто!». Молоді люди обрали серію №9 за темою «Що таке енергетична безпека і чому вона важлива?».

У другій частині кураторської години Сергій Олексійович звернувся до студентства з інформацією щодо вакцинації проти COVID-19, яка критично важлива для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються: це дозволить захистити себе і свої родини та надасть можливість повернутися до звичного життя.

Діна Нестерчук,
доцент, кураторка групи

Інновації в енергетиці України та світу (5)