ТИТ ТОЕ_ч3 Лаб_практикум_Попова_2021 Лабораторний практикум з дисципліни «Теоретичні основи електротехніки», частина 3 призначений для підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» денної форми навчання. Автор: к.т.н., доцент кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Ірина Попова.

Лабораторний практику відповідає змісту типової програми дисципліни і вимогам методичної комісії факультету енергетики і комп’ютерних технологій, рекомендований до використання в навчальному процесі при вивченні дисципліни “Теоретичні основи електротехніки”, частина 3, отримав дозвіл Вченої ради факультету енергетики і комп’ютерних технологій  Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Лабораторний практикум з дисицпліни “Теоретичні основи електротехніки, ч. 3” містить правила для студентів, що виконують лабораторні роботи з ТОЕ, ч.3, вказівки по технічній безпеці при виконанні цих лабораторних робіт, безпосередньо зміст 11 лабораторних робіт з завданнями для самостійної підготовки студентів до лабораторних робіт, критерії оцінювання виконання лабораторних робіт студентами і список літератури. Лабораторний практикум передбачає підготовку до виконання лабораторної роботи вдома, для цього містить теоретичні відомості до кожної лабораторної роботи. У порядку домашньої підготовки до роботи, студент зобов’язаний завчасно ознайомитися з її змістом, вивчити відповідні розділи теоретичного курсу, основні теоретичні відомості усвідомити сутність і ціль роботи студент повинен вивчити принципову електричну схему досліджуваного електричного кола, відповісти на контрольні запитання і підготуватися до експериментального дослідження.

Науково-методична цінність лабораторного практикуму полягає у тому, що він дає можливість організувати самостійну пізнавальну діяльність студентів по вивченню дисципліни. Зміст лабораторного практикуму, викладений автором з логічною послідовністю, за єдиною структурою, у доступній формі, з поясненнями і орієнтує студентів на успішне засвоєння теоретичного матеріалу. Тому лабораторний практикум  є досить актуальним і доцільним до видання.

Ірина Попова,
авторка практикуму, доцент