Навчальний 2020-2021 рік добігає кінця, тому підведемо підсумок роботи гуртківців. Засідання гуртку «Розробка та удосконалення ресурсоенергозберігаючих пристроїв в АПК» проводилися за  планом і графіком. У науковому гуртку займалися як магістри другого року навчання Олександр Мінкін, Максим Понятих – студенти 21МБЕЕ, так здобувачі ОС «Бакалавр» Сергій Щербаков і Максим Іванов – студенти 41ЕЕ та Артур Курчанов, Давид Яцина, Павло Макенов – студенти 21ЕЕ груп факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Студент Сергій Щербаков прийняв участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську роботу. Робота присвячена розробці захисного пристрою для асинхронних двигунів технологічної лінії від несиметричних режимів і температурного перегріву обмоток статору і виконана під керівництвом доцента кафедри Ірини Попової.

У осінньому семестрі Олександр Мінкін, Сергій Щербаков, Максим Іванов, Артур Курчанов, Давид Яцина, Павло Макенов прийняли участь з доповідями у VIІІ Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів і магістрантів ТДАТУ ім. Дмитра Моторного і опублікували тези за матеріалами наукових досліджень згідно тематиці гуртку.

Студенти Сергій Щербаков, Максим Іванов і Павло Макенов опублікували чотири статті у збірнику наукових праць Державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди м. Переяслав.

У весняному семестрі студенти Сергій Щербаков, Максим Іванов,  Артур Курчанов, Давид Яцина, Павло Макенов опублікували дві тези на Шостій Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної енергетики», яка відбулась в Херсонському національному технічному університеті, м. Херсон 19 – 21 травня 2021 року.

Гідним завершення наукової роботи стало отримання студентом Олександром Мінкіним (у співавторстві) двох патентів на корисну модуль та участь Сергія Щербакова, Максима Іванова, Артура Курчанова і Павла Макенова  у II та III Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції памяті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем», які відбулися на базі кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (10 – 26 листопада 2020 року та 15 – 29 квітня 2021 року відповідно) з публікацією тез доповідей та отриманням сертифікатів про участь у конференціях.

Ірина Попова,
керівник гуртка, доцент