27 травня 2021 р. студенти 21ЕЕ групи взяли участь у загальноміській акції «Зробимо наше місто кращим!» – толоці по прибиранню від сміття території парку-пам`ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Лісопитомник».

Лісопарк – одне з найулюбленіших місць відпочинку та дозвілля містян, при цьому не всі люблять прибирати за собою, так що після вихідних і свят зелена зона виявляється захаращеною. Небайдужі містяни вирішили спільними зусиллями очистити територію лісопарку після недобросовісних відпочивальників. До чистки зеленої зони зібралося понад 160 жителів міста Мелітополь, в тому числі й студенти ТДАТУ імені Дмитра Моторного та МДПУ. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 200 мішків сміття.

Висловлюю слова щирої подяки активістам 21ЕЕ групи за участь в акції, а саме: Лакосіній Анастасії, Макенову Павлу, Козаку Івану, Грицану Володимиру, Бурлакову Артему та Дьоміну Олегу. Ви – найкращі, бо маєте прагнення зробити наше місто, де живете та навчаєтесь, чистим та яскравим!!!

Діна Нестерчук,
куратор, доцент