Під керівництвом Діни Нестерчук, к.т.н., доцента кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова, функціонує студентський науковий гурток «Розробка та удосконалення системи прогнозування, моніторингу та захисту трифазних асинхронних електродвигунів».

Учасниками наукового гуртка в 2020-2021 навчальному році є наступні здобувачі вищої освити факультету енергетики і комп’ютерних технологій:

– Коваль Сергій – 11МБЕЕ група;

– Нікульча Микола – 21СЕЕ група;

– Кривцов Денис – 41ЕЕ група;

– Цвентух Максим – 41ЕЕ група;

– Родін Богдан – 21ЕЕ група.

30 травня 2021 року відбулося засідання гуртка (згідно плану роботи) під головуванням керівника, к.т.н., доцента Діни Нестерчук за темою «Підведення підсумків роботи наукового гуртка».

Керівниця гуртка підвела підсумки роботи наукового гуртка, доповівши його членам, що станом на кінець травня 2021 р. за час функціонування наукового гуртка гуртківці мають наступні здобутки:

Керівниця гуртка звернула увагу учасників зустрічі, що публікації, доповіді та тези виконані з дотриманням норм академічної доброчесності і відповідають положенням статті 42 «Академічна доброчесність» Закону України «Про освіту».

Наприкінці засідання керівниця вручила гуртківцям сертифікати участників у Всеукраїнських науково-практичних конференціях і подякувала усім за плідну працю на ниві науки та побажала нових наукових досягнень в галузі електроенергетики та у навчанні в новому 2021-2022 навчальному році.

Діна Нестерчук,
керівниця гуртка, доцент