З 15 по 29 квітня 2021 року базі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» проходила  ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем».

Робота конференції відбувалась за наступними напрямами:
Секція 1. Загальна електротехніка.
Секція 2. Електромеханічні комплекси і системи.
Секція 3. Електротехнології та електротехнологічні системи.
Секція 4. Електропостачання та електроенергетичні системи.
Секція 5. Теорія і практика професійної підготовки фахівців інженерних спеціальностей.

В конференції взяли участь науково-педагогічні працівники, студенти, магістранти наступних закладів освіти: Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ; ВП НУБіП України “Ніжинський агротехнічний інститут”, м. Ніжин; Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, м. Київ;  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ; Сумський національний аграрний університет, м. Суми; Національна металургійна академія України, м. Дніпро; Національний університет «Запорізька політехніка, м. Запоріжжя; Бердянський державний педагогічний університет, м. Бердянськ; Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, м. Мелітополь; Відокремлений структурний підрозділ «Мелітопольський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного», м. Мелітополь.

На сайті конференції розміщено Програму конференції та електронний Сертифікат учасника конференції кожному автору.

Матеріали конференції (доповіді) будуть опубліковані у вигляді збірника Матеріалів конференції протягом одного місяця від дати її завершення.

Організаційний комітет висловлює подяку всім учасникам конференції та запрошує до подальшої плідної співпраці.

Організаційний комітет конференції