29 квітня 2021 року на кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла олімпіада з навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» серед здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» 1С курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій у форматі відео-конференції на платформі Zoom.

Для проведення предметної олімпіади на була створена комісія у складі: завідувач кафедрою, к.т.н, доцент Сергій Квітка, ведучий викладач з дисципліни, к.т.н., доцент Діна Нестерчук та відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доцент Марина Постнікова.

Предметна олімпіада – це важлива форма заохочення талановитих здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» до поглибленого вивчення основ метрології та методологій вимірювання електричних, магнітних та неелектричних величин. Слід відзначити, що такий захід сприяє розвитку творчого, нестандартного мислення у найкращих здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». В олімпіаді прийняли участь 8 студентів 1С курсу факультету ЕКТ.

Аналіз результатів предметної олімпіади є одним з важливих елементів оцінювання та самооцінювання рівня науково-методичної роботи ведучого викладача навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», доцента Діни Нестерчук.

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології»:

1. Бакуту Дмитра Олександровича, студента 12СЕЕ групи, який посів І місце (90 балів) та отримав диплом І ступеня;
  2. Ющенка Андрія Сергійовича, студента 11СЕЕ групи, який посів ІІ місце (85 балів) та отримав диплом ІІ ступеня;
  3. Литвиненка Володимира Олександровича, студента 11СЕЕ групи, який посів ІІІ місце (80 балів) та отримав диплом ІІІ ступеня.

Діна Нестерчук,
ведучий викладач з дисципліни КВПзОМ, доцент

Олімп_КВПзОМ_2021