Студентські предметні олімпіади у вишах — це випробування, які не просто тестують знання здобувачів, а й консолідують їхню зібраність та самостійність під час вирішення нестандартних завдань, сприяють розкриттю їх творчого потенціалу на базі набутих знань.

Згідно плану проведення олімпіад на кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» і розробленого положення 29 квітня 2021 року відбулася олімпіада з навчальної дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка». Участь в олімпіаді брали здобувачі ступеню вищої освіти «Бакалавр» 2 і 1С курсів факультету енергетики і комп’ютерних технологій. Через карантин, що був введений на території Запорізької області, захід було проведено у форматі відео-конференції на платформі Zoom.

В олімпіаді прийняло участь 17 здобувачів факультету ЕКТ. Були підібрані завдання логічно-понятійного рівня, які найбільш повно відображали зміст навчальної дисципліни курсу та вимагали творчого підходу та мислення.

Для підведення підсумків на кафедрі була створена комісія у складі: завідувач кафедроюк.т.н, доцент Сергій Квітка, ведучий викладач з дисципліни, к.т.н., доцент Сергій Курашкін та відповідальний за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доцент Марина Постнікова.

За результатами предметної олімпіади всі здобувачі заохочені додатковими балами при складанні іспиту з навчальної дисципліни залежно від отриманих балів. Переможцями І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з дисципліни «Електроніка та мікросхемотехніка» у 2020-2021 н.р. стали:

• І місце (100балів) – Репешко Валентин Сергійович, студент 11СЕЕ групи (нагороджено дипломом І ступеня);
  • ІІ місце (80балів) – Ляхов Кирило Володимирович, студент 21ЕЕ групи (нагороджено дипломом ІІ ступеня);
  • ІІІ місце (78 балів) – Бурлаков Артем Вікторович, студент 21ЕЕ групи (нагороджено дипломом ІІ ступеня).

Сергій Курашкін,
ведучий викладач з дисципліни ЕтаМСТ, доцент

Олімп ЕтаМСТ 29042021