На факультеті енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного розроблена та реалізується освітньо-професійна програма «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» першого рівня вищої освіти, гарантом якої є доцент кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Олександр Вовк. Щороку зазначена програма потребує оновлення за результатами обговорень зі стейкхолдерами.

Задля покращення цієї процедури 28 квітня 2021 року у ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбувся семінар «Процедура моніторингу і періодичного перегляду освітніх програм ТДАТУ», який було організовано відділом моніторингу якості освітньої діяльності університету. В означеному заході, який проходив онлайн, взяли участь понад 50 науково-педагогічних працівників, серед яких був і Олександр Вовк. Проводили семінар проректор з навчально-педагогічної роботи ТДАТУ Олександр Ломейко разом із завідувачкою відділу МЯОД Радмілою Скляр, яка була доповідачкою на цьому заході.

На семінарі обговорювались окремі складові освітньо-професійних програм і документальне підтвердження проходження оновлення ОПП в рамках восьмого критерію оцінювання якості освітньої програми «Внутрішнє забезпечення якості освітньої програми» та основних підходах до удосконалення структури та змісту освітньої програми в розрізі вимог стандарту вищої освіти і сучасного ринку праці.

Усі бажаючі мали можливість задати запитання як доповідачці, так і проректору з НПР ТДАТУ Олександру Ломейку. Серед тих, хто задав питання був і Олександр Вовк, який поцікавився формою підсумкової атестації у освітньо-професійній програмі, правильним заповненням таблиць відповідностей та їх застосуванням при складанні робочих програм дисциплін. Семінар пройшов досить динамічно, наприкінці прозвучала пропозиція про регулярність проведення таких зустрічей, яка була позитивно сприйнята організаторами семінару.

Олександр Вовк,