Предметна олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок з навчальної дисципліни, а також у професійній підготовці майбутніх здобувачів вищої освіти.

Щорічне проведення предметних олімпіад має на меті:

‒ підвищення якості підготовки фахівців;

‒ системне вдосконалення навчального процесу, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Проведення олімпіади з навчальної дисципліни «Електропривод виробничих машин і механізмів» на кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» для здобувачів ступеня вищої освіти «Магістр» 1МБЕЕ курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій відбулося згідно плану проведення олімпіад в 2020-2021 навчальному році та затвердженого положення про проведення предметних олімпіад. Захід відбувся 28 квітня 2021 року у форматі відео-конференції на платформі Zoom, через карантин, який був введений на території Запорізької області.

Здобувачі вищої освіти мали змогу показати рівень засвоєння теоретичного матеріалу з дисципліни та вміння з розрахунку, вибору потужності та перевірки електродвигунів в приводі різноманітних виробничих машин і механізмів.

Для оцінювання виконаних робіт була створена комісія у складі завідувача кафедри, к.т.н., доцента Сергія Квітки та ведучого викладача з дисципліни, к.т.н., доцента Марини Постнікової.

За результатами предметної переможцями І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з дисципліни «Електропривод виробничих машин і механізмів» у 2020-2021 навчальному році стали:

І місце ‒ Облещенко Анастасія Дмитрівна, магістр 12МБЕЕ групи (нагороджено дипломом І ступеня);

ІІ місце ‒ Біляєва Анастасія Сергіївна, магістр 12МБЕЕ групи, Волкова Ілона Дмитрівна, магістр 11МБЕЕ групи (нагороджено дипломом ІІ ступеня);

ІІІ місце ‒ Іванова Дар’я Володимирівна, магістр 12МБЕЕ групи, Коваль Сергій Дмитрович, магістр 11МБЕЕ групи (нагороджено дипломом ІІІ ступеня).

Марина Постнікова,
ведучий викладач з дисципліни ЕПВМіМ, доцент

Оліміада ЕПВМіМ 28_04_2021