В рамках роботи науково-дослідного гуртка “Розробка пристроїв керування, контролю і захисту силового електрообладнання потокових технологічних ліній” у весняному семестрі  2020-2021 н.р. магістранти  факультету енергетики і комп’ютерних технологій  Анна Жарікова і Анастасія Облещенко під керівництвом завідувача кафедри ЕТЕМ Таврійського державного агротехнологічного університету  імені Дмитра Моторногок.т.н., доцента Сергія Квітки в період з 15 по 29 квітня 2021 року прийняли участь у III Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем», яка відбулася на базі кафедри  «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»  з доповідями «Application of frequency converter in the electric drive control system metal-working machine» та «Застосування перетворювача частоти в електроприводі промислової пральної машини» відповідно.

Конференція проводилась в он-лайн режимі. Метою конференції було обговорення питань із загальної електротехніки, електромеханічних комплексів і систем, електротехнологій та електротехнологічних систем, електропостачання та електроенергетичних систем, обмін результатами наукових досліджень та поширення їх у виробництво.

Також в період з 5 по 25 квітня 2021 року Анна Жарікова, під керівництвом завідувача кафедри  ЕТЕМ ТДАТУ,  к.т.н., доцента Сергія Квітки взала участь у IІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми інноваційного розвитку електричної інженерії» на базі кафедри «Електротехнології і теплові процеси» з доповіддю «Improvement of energy and dynamic indicators of electric drives of agricultural machines with heavy starting conditions».

За результатами роботи наукових конференцій опубліковані тези доповідей у матеріалах конференцій та отримані сертифікати учасників.

Бажаємо Анні Жаріковій і Анастасії Облещенко подальших успіхів і творчої наснаги у науковій діяльності в наступному навчальному році.

Сергій Квітка,
керівник гуртка,