Практикум ПР ОЕП 2020_ТИТ

Якісне навчальне видання має спрямовувати самостійну позааудиторну роботу студентів, здійснюючи синтез вже знайомого й нового матеріалу на різних рівнях узагальнення.

На кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» вийшов з друку практикум «Основи електропривода : практикум, ч. 1» авторів: Марини Постнікової, Сергія Квітки, Діни Нестерчук.

Мета практикуму – закріплення та систематизація знань з основ електропривода, розвиток навичок самостійної роботи з використанням спеціальної технічної літератури; підготовка студентів до практичного застосування теоретичних знань, отриманих при вивченні навчальної дисципліни «Основи електропривода», розвиток навичок розрахунку електроприводів з урахуванням особливостей режимів роботи виробничих механізмів.

Головною метою практичних занять з дисципліни «Основи електропривода» є закріплення та розширення знань, що набувають студенти на лекціях або під час самостійної роботи, а також набуття практичних навичок проведення розрахунків електроприводів постійного і змінного струму.

Практикум представляє собою збірник практичних робіт, прикладів їх виконання. До кожної практичної роботи приведені стислі теоретичні відомості, приклади рішень проілюстровані графіками і поясненнями, що сприяє більш глибокому засвоєнню теоретичного матеріалу курсу «Основи електропривода» і придбанню навиків його практичного застосування. Практикум з дисципліни «Основи електропривода» призначений для студентів зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» вищих навчальних закладів ІІ-ІV рівнів акредитації.

Марина Постнікова, к.т.н., доцент,
Сергій Квітка, к.т.н., доцент,