Виробнича практика – це важливий етап підготовки фахівців-енергетиків. Вона надає можливість здобувачам вищої освіти оволодіти первинним професійним досвідом, перевірити готовність майбутнього фахівця до самостійної професійної діяльності. Отримані під час проходження практики знання та навички стануть у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.

З 14 червня по 23 липня 2021 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, що навчаються на 3 та 1С курсах факультету енергетики і комп’ютерних технологій, на провідних підприємствах регіону проходитимуть виробничу експлуатаційну практику.

Керівниками практик від кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” призначені: завідувач кафедри, доцент Сергій Квітка, доцент Олександр Вовк і старший викладач Олександр Ковальов.

Перед початком практики керівники провели настановчо-організаційні збори, під час яких роз’яснили здобувачам вищої освіти завдання практики, розподіл груп і закріплення консультантів-представників від кафедри і виробництва, надали методичне забезпечення та провели інструктаж з охорони праці і безпеки життєдіяльності.

На початку осіннього семестру 2021-2022 навчального року здобувачі вищої освіти звітуватимуть про результати проходження практики і ділитимуться набутим досвідом.

Олександр Ковальов,
старший викладач