Виробниче стажування науково-педагогічних працівників є однією з форм навчання дорослих, яке має за мету підвищення кваліфікації працівників з метою удосконалення їх фахової підготовки. На підприємствах викладач має змогу закріпити на практиці професійні компетентності, які здобуті у результаті теоретичної підготовки, засвоїти передовий досвід, що призведе до формування особистісних якостей для виконання професійних завдань на новому, більш високому, якісному, рівні в межах певної спеціальності.

Згідно наказу  № 697-ІПК від 12 травня 2021 р. викладачам кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова к.т.н., доценту Діні Нестерчук та к.т.н., доценту Марині Постніковій було дозволено проходження стажування без відриву від виробництва в період з 13.05.2021 р. по 11.06.2021 р. на підприємстві ФОП «Калінішин В.В.» (м. Мелітополь).

Під час проходження стажування було вирішено наступні питання:

– ознайомлення зі структурою підприємства, з напрямами виробничої діяльності та матеріально-технічною базою;

– ознайомлення з процесами приймання масляних силових трансформаторів в ремонт та з процесами їх розбирання;

– ознайомлення з процесами  ремонту масляних силових трансформаторів: обмоток та їх ізоляції, магнітопроводу, сушка активної частини трансформатора;

– ознайомлення з маслогосподарством та процесами сушки та фільтрації трансформаторного масла;

– ознайомлення з процесами збирання силових трансформаторів;

– ознайомлення з методиками післяремонтних вимірювань й випробувань масляних силових трансформаторів;

– ознайомлення з технологічними процесами ремонту заглибних насосних агрегатів з асинхронними електродвигунами;

– ознайомлення з методиками післяремонтних вимірювань й випробувань заглибних насосних агрегатів з асинхронними електродвигунами.

Після завершення стажування стажисти отримали іменні сертифікати та довідки про стажування.

На розширеному засіданні кафедри ЕТЕМ стажисти звітували про результати проходження стажування, а саме, представлені змістовні презентації про стажування й звіт про стажування. Присутні на засіданні задавали велику кількість запитань, на які стажисти надали змістовні відповіді.

За результатами голосування було одноголосно прийнято рішення про затвердження звітів стажистів, к.т.н., доцента Діни Нестерчук та к.т.н., доцента Марини Постнікової.

Діна Нестерчук,