7 травня – 5 червня 2018 року на базі науково-виробничого підприємства «Преобразователь-Комплекс» м. Запоріжжя відбулось виробниче стажування к.т.н., доц. Квітки С.О., Курашкіна С.Ф. і старшого викладача Ковальова О.В.

23 квітня – 23 травня 2018 року на базі СГФ «Агріс» с.м.т. Якимівки Запорізької області відбулось виробниче стажування к.т.н., доц. Попової І.О. і  Попрядухіна В.С.

23 – 27 травня 2018 року Національний університет біоресурсів і природокористування України у м. Київ приймав учасників VII Міжнародної науково – технічної конференції «Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі природокористування (теорія, практика, історія, освіта)» присвяченої 120-річчю НУБіП України. У роботі конференції прийняли участь: к.т.н., доц. Квітка С.О., к.т.н., доц. Вовк О.Ю., к.т.н., доц.  Попова І.О., к.т.н., доц. Курашкін С.Ф., к.т.н., доц. Нестерчук Д.М., к.т.н., доц. Постнікова М.В., к.т.н., ст. викл. Попрядухін В.С., ст. викл. Ковальов О.В., асистенти Стребков О.А., Ккатюха І.А. та Речина О.М.

17-18 травня 2018 року ВП НУБіП України “Ніжинський агротехнічний інститут”  провів Міжнародну науково-практичну конференцію “Аграрна наука та освіта в ХХІ столітті: проблеми, перспективи та інновації”, в якій прийняв участь ст. викл. кафедри ЕТЕМ Ковальов О.В.

22–25 квітня 2018 року у Німеччині проходила виставка Hannover Messe згідно з напрямом Industrie 4.0. Industrie 4.0 ще називають четвертою промисловою революцією, що має метою вихід на інтеграційні процеси вищого рівня і дозволить збільшити продуктивність і якість вихідного продукту. Виставку відвідав ст. викл. кафедри Соломаха О.В.

19-20 квітня 2018 року  у м. Тернопіль на базі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» проходила Міжнародна науково-практична конференція «Соціально-економічний розвиток аграрної сфери: інженерно-економічне забезпечення», в якій з доповідями прийняли участь викладачі кафедри Ковальов О.В., Постнікова М.В. і Речина О.М.

5-8 квітня 2018 року в Стабмулі пройшла Міжнародна виставка товарів для післяпродажного обслуговування, ремонту та тюнінгу автомобілей Automechanika IstanbulНа виставці було представлено перспективні технології розвитку електротранспорту. Виставку відвідав асистент кафедри Катюха І.А.

5–7 квітня 2018 року в Стамбулі  відбулась Міжнародна виставка технологій сонячної енергетики International Solar Energy & Technologies Fair або коротко SolarEx Istanbul 2018, яка зібрала  разом науковців, споживачів і постачальників обладнання, технологій і послуг в області сонячної енергетики. Виставку відвідав асистент кафедри Катюха І.А.

30 березня 2018 року у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулась ХХХІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації». Кафедру електротехніки і електромеханіки представляла к.т.н., доц. Постнікова М.В.

28 січня 2018 року у м. Будапешт відбулась Міжнародна науково-практична конференція  Actual Problems of Science and Education APSE-2018, у якій прийняли участь к.т.н., доц. Квітка С.О., к.т.н., доц. Вовк О.Ю., к.т.н., доц. Нестерчук Д.М., ас. Стребков О.А.

19 грудня 2017 року у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди відбулась ХХХІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації». Активну участь у конференції прийняли к.т.н., доц. Попова І.О.  к.т.н., доц. Курашкін С.Ф.,  к.т.н., доц. Постнікова М.В., к.т.н., ст. викл. Попрядухін В.С.

23-24 листопада 2017 року у м. Мінськ  на базі  Білоруського державного аграрного технічного університету проходила Міжнародна науково-технічна конференція «Энергосбережение – важнейшее условие инновационного развития АПК». Від кафедри «Електротехніка і електромеханіка ім. професора В.В.Овчарова» виступили: к.т.н., доц. Квітка С.О., к.т.н., доц. Вовк О.Ю., к.т.н., доц.  Попова І.О., к.т.н., доц. Курашкін С.Ф., к.т.н., доц. Нестерчук Д.М., к.т.н., доц. Постнікова М.В. ст. викл. Ковальов О.В., асистенти Стребков О.А. та Речина О.М.

9-10 листопада 2017 року у м. Ніжин проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку аграрного сектору України», в якій з доповіддю виступив ст. викл. Ковальов О.В.

2-3 листопада 2017 року на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка проходила Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України» Кафедра електротехніки і електромеханіки була представлена на заході таким складом: к.т.н., доц. Квітка С.О., к.т.н., доц. Нестерчук Д.М., к.т.н., доц. Постнікова М.В.,к.т.н., доц.  Вовк О.Ю., к.т.н., доц. Попова І.О., к.т.н., доц. Курашкін С.Ф., к.т.н., ст. викл. Попрядухін В.С., ас. Стребков О.А., ас. Речина О.М.