Під керівництвом Діни Нестерчук, доцента кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова, функціонує студентський науковий гурток «Розробка та удосконалення системи прогнозування, моніторингу та захисту трифазних асинхронних електродвигунів».

Учасниками наукового гуртка в 2021-2022 н.р. є здобувачі вищої освіти факультету енергетики і комп’ютерних технологій:

– Нікульча Микола Віталійович (11МБЕЕ група);

– Кривцов Денис Олександрович (11МБЕЕ група);

– Родін Богдан Олександрович (31ЕЕ група);

– Мараховський Владислав Борисович (11СЕЕ група).

12 жовтня 2021 р. відбулося планове засідання гуртка згідно плану роботи під головуванням керівника, доцента Діни Нестерчук в онлайн-форматі за допомогою платформи Zoom. На порядку денному було 2 питання, а саме:

– підготовка наукової роботи до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт;

– підготовка матеріалів для оформлення тез доповідей для участі в наукових конференціях, що відбудуться у І півріччі 2021-2022 н.р.

Після виступів та обговорення результатів наукової роботи кожного гуртківця керівниця запропонувала усім присутнім прийняти участь в наукових конференціях, що відбудуться у І півріччі 2021-2022 н.р., підготувавши тези доповідей, а здобувач вищої освіти Денис Кривцов виявив ініціативу взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, І тур якого відбудеться з 25 листопада 2021 р.

Керівниця гуртка звернула увагу учасників зустрічі, що доповіді та тези повинні бути виконані з дотриманням норм  академічної доброчесності й повинні відповідати положенням статті 42 «Академічна доброчесність» Закону «Про освіту».

Наприкінці зустрічі доцент Нестерчук Д.М. подякувала усім гуртківцям за участь, побажала нових наукових досягнень і нагадала, що наступне засідання відбудеться на початку грудня згідно плану роботу наукового гуртка.

Діна Нестерчук,
доцент,