20 квітня 2021 року ведучим викладачем кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» з навчальної дисципліни «Апарати керування і захисту» було проведено олімпіаду серед здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» 4 та 2С курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій. Для проведення предметної олімпіади була створена комісія у складі: завідувач кафедроюк.т.н, доцент Сергій Квітка; ведучий викладач з дисципліни, старший викладач Олександр Ковальов та відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доцент Марина Постнікова.

Через карантин олімпіада проходила в форматі відео-конференції на платформі Zoom, учасники отримували завдання та надсилали відповіді електронною поштою. В завданнях на олімпіаду були задачі різних рівнів складності, під час розв’язання яких студенти показали поглиблені знання основних положеннь теорії електричних апаратів та продемонстрували вміння творчого підходу до вирішення завдань раціонального використання  основних груп електричних апаратів.

Переможцями предметної олімпіади з дисципліни «Апарати керування і захисту» за результатами перевірки поданих робіт стали:

1. Сідельников Б.Ю., студент 41 ЕЕ групи – нагороджений дипломом І ступеня за зайняте 1 місце;
  2. Шквиря В.В., студент 21 СЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце;
  3. Щербаков С.В., студент 41 ЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІІ ступеня за зайняте 3 місце.
Вітаємо переможців, всім учасникам бажаємо подальших успіхів у навчанні і нових творчих злетів!

Олександр Ковальов,
ведучий викладач з дисципліни АКЗ