03 грудня 2021 року на кафедрі «Електротехінка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла олімпіада з навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології» серед здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» 3 курсу факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Для проведення предметної олімпіади на була створена комісія у складі: завідувач кафедроюк.т.н, доцент Сергій Квітка, ведучий викладач з дисципліни, к.т.н., доцент Діна Нестерчук та відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів, к.т.н., доцент Марина Постнікова.

Предметна олімпіада – це важлива форма заохочення талановитого студентства до поглибленого вивчення основ метрології та методологій вимірювання електричних, магнітних та неелектричних величин, при цьому такий захід сприяє розвитку творчого, нестандартного мислення у найкращих здобувачів ступеню вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Результати з предметної олімпіади є одним з важливих елементів оцінювання та самооцінювання рівня науково-методичної роботи ведучого викладача навчальної дисципліни «Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології».

Від щирого серця вітаємо переможців І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни ««Контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології», а саме:

– Бурлакова Артема Вікторович, студента 31ЕЕ групи, який отримав 100 балів та зайняв І місце й нагороджений Дипломом І ступеню;

– Родіна Богдана Олександровича, студента 31ЕЕ групи, який отримав 99 балів та зайняв ІІ місце й нагороджений Дипломом ІІ ступеню;

– Грищенкова Олександра Сергійовича, студента 31ЕЕ групи, який отримав 80 балів та зайняв ІІІ місце й нагороджений Дипломом ІІІ ступеню.

Діна Нестерчук,
ведучий викладач дисципліни КВПзОМ,