Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є одним з основних чинників підвищення якості підготовки фахівців, що забезпечує придбання студентами навичок наукових досліджень у відповідності до обраної спеціальності.

На кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова  Таврійського державного агротехнологічного університету  імені Дмитра Моторного підведені підсумки роботи студентського науково-дослідного гуртка “Розробка пристроїв керування, контролю і захисту силового електрообладнання потокових технологічних ліній” за 2020-2021 навчальний рік, який працює під керівництвом завідувача кафедри ЕТЕМ, к.т.н., доцента Сергія Квітки.

Магістрант Анна Жарікова 19 листопада 2020 р. прийняла участь у ІІІ Регіональній студентській науково-практичній конференції «Ефективне використання енергії: стан і перспективи», яка проводилась Навчально-науковим інститутом енергетики Подільського державного аграрно-технічного університету в місті Кам’янець-Подільський.

Студенти Юлія Томілко і Анастасія Лакосіна взяли участь у VIII Всеукраїнській науково-технічній конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2020 року, яка проходила у ТДАТУ в період з 11 по 22 листопада 2020 року.

Магістранти Анна Жарікова і Анастасія Облещенко прийняли участь у ІІ та ІІІ Всеукраїнських науково-практичних інтернет-конференціях пам’яті В.В. Овчарова  «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем», які були проведені на кафедрі ЕТЕМ в період з 10 по 26 листопада 2020 року та з 15 по 29 квітня 2021 року відповідно.

Також в період з 5 по 25 квітня 2021 року магістрант Анна Жарікова прийняла участь у IІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми інноваційного розвитку електричної інженерії», яка була проведена на кафедрі ЕТТП ТДАТУ.

За результатами роботи наукових конференцій у 2020-2021 навчальному році опублікована стаття у збірнику наукових праць ІІІ Регіональної студентської науково-практичної конференції Подільського державного аграрно-технічного університету, тези доповідей у матеріалах відповідних конференцій та отримані сертифікати учасників конференцій.

Сергій Квітка,
керівник гуртка, завідувач кафедри