24 та 28 травня 2021 року к.т.н., доцент кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Діна Нестерчук взяла участь в тренінгах з курсу «Розвиток гнучких навичок (soft skills) викладачів вищої школи». Тренінг проводився в рамках роботи Вищої школи педагогічної майстерності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Проводила тренінг  бізнес-тренер, фасилітатор, спеціаліст з маркетингу і комунікацій Надія Серських.

Метою тренінга є підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників шляхом інформальної освіти за рахунок розвитку додаткових компетенцій.

Діна Нестерчук прослухала наступні два курси-модулі:
24 травня – «Публічні виступи та презентаційна грамотність», в якому був наданий теоретичний матеріал та були практично опрацьовані: структура публічної промови, робота зі стресом під час публічних виступів, принципи утримування аудиторії та роботи з нею, інструменти для створення яскравих презентацій.
28 травня в другому модулі «Сучасні методики навчання дорослих» Діна Миколаївна оволоділа основними методиками роботи тренерів, фасилітаторів, менторів й практичними вправами для навчання здобувачів вищої освіти.

Слід відзначити, що тренінги пройшли сучасно, цікаво та пізнавально, насичено й атмосферно. Тому для подальшої викладацької діяльності кожен виділив найбільш важливе для своєї професіональної роботи.

Діна Нестерчук,