З 10 листопада по 26 листопада 2020 року на базі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»  було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем».

В роботі конференції прийняли участь науково-педагогічні працівники, студенти та магістранти з наступних міст України: Київ, Харків, Суми, Дніпро, Ніжин, Мелітополь. В конференції були задіяні такі заклади вищої освіти, як Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет біоресурсів і природокористування  України,  Сумський національний аграрний університет, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Національна металургійна академія України, ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» та фахівці енергетичної галузі.

Конференція працювала за наступними секціями: загальна електротехніка, електромеханічні комплекси і системи, електротехнології та електротехнологічні системи, електропостачання та електроенергетичні системи, комп’ютерно-інтегровані технології та технічні інформаційні системи.

За результатами конференції всім учасникам в електронному вигляді буде надіслано Програму та Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем» та сертифікат учасника.

Завідувач кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова», к.т.н., доцент Сергій Квітка та організаційний комітет конференції висловлюють подяку усім учасникам конференції.

Діна Нестерчук,
секретар організаційного комітету інтернет-конференції, доцент