Засідання відбулося 14 грудня 2021 року і було присвячене підведенню підсумків роботи за осінній семестр 2021-2022 навчального року та визначенню найближчих цілей на наступне півріччя. На протязі семестру у науковому гуртку займалися здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти (11МБЕЕ група) Максим Іванов, Сергій Щербаков і першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються на третьому курсі Павло Макенов, Артур Курчанов, Давид Яцина (31ЕЕ група) факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

Гуртківці мають наступні здобутки:

Максим Іванов взяв участь у першому турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську роботу. Робота виконана під керівництвом доцента кафедри ЕТЕМ Ірини Попової і присвячена розробці мікропроцесорного пристрою захисту асинхронного двигуна від несиметричних режимів і температурного перегріву обмоток статору. Рішенням конкурсної комісії науково-дослідного інституту механізації землеробства півдня України робота Максима на тему «Мікропроцесорний пристрій захисту асинхронних двигунів» посіла 3 місце за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” у І турі та рекомендована до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей в 2021-2022 н.р., що буде проводитися у базових закладах вищої освіти України в визначений час.

Сергій Щербаков, Максим Іванов, Павло Макенов і Артур Курчанов прийняли участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції пам’яті В.В. Овчарова «Сучасний стан перспективи розвитку електротехнічних систем» (три доповіді), результати наукових розробок у вигляді тез опубліковані у збірнику матеріалів конференції і отримали сертифікати учасників.

На ІХ Всеукраїнській науково-технічній конференції студентів та магістрантів за підсумками досліджень 2021 року гуртківці  виступили з доповідями (5 доповідей); тези доповідей опубліковані в Матеріалах конференції, кожен отримав сертифікат учасника конференції; Сергій Щербаков за наукову доповідь «Розробка блоку захисту асинхронних двигунів пресу макаронних виробів» посів третє місце і був нагороджений грамотою.

Крім того за межами ТДАТУ Сергій Щербаков, Максим Іванов і Павло Макенов прийняли участь з доповідями у Міжнародній науковій Інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (30 вересня 2021 р.) і Всеукраїнській науково-практичній конференції (22 вересня 2021 р.), які відбулися в університеті Григорія Сковороди у м. Переяславі, отримали сертифікати учасників конференції. За результатами доповідей опубліковано дві статті у збірнику праць названого університету.

Ірина Попова,
доцент,