Метою проведення предметної олімпіади є виявлення студентів, які показали найкращі знання з дисципліни «Електричні машини», а також активізація і розвиток творчого мислення студентів і стимулювання творчих змагань в навчанні зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» задля прищеплення студентам факультету енергетики та комп’ютерних технологій поваги та любові до обраної професії.

Для проведення предметної олімпіади на кафедрі “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” була створена комісія у складі: завідувач кафедри, к.т.н., доцент Квітка С.О., ведучий викладач з дисципліни ст. викладач Ковальов О.В. і відповідальний по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів к.т.н., доцент Постнікова М.В.

Олімпіада проводилась 23 травня 2020 року як письмова робота студентів в он-лайн режимі у вигляді Zoom-конференції. Для виконання роботи студентам було надано 80 хвилин. Запропоновані для олімпіади завдання з дисципліни «Електричні машини» складалися з трьох практичних задач проблемного характеру за профілем дисципліни. Для успішного вирішення завдань на олімпіаді студенти показали максимальну активізацію мислення та вміння творчо застосовувати надбанні знання з дисципліни. Результат здійсненної студентами письмової роботи оцінювався за бальною системою згідно затвердженого Положення.

Призерами предметної олімпіади з дисципліни «Електричні машини» стали:

• Сідельников Б.Ю., студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом  І ступеня за зайняте 1 місце, звільнений від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини», рекомендований до участі другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади,
  • Варуша Ю.О., студентка 12 СЕЕ групи – нагороджена дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце, звільнена від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини»,
  • Цвентух М.Ю., студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце, звільнений від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини»,
  • Д’яченко Б.А., студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІІ ступеня за зайняте 3 місце.

За поданням:
старший викладач Ковальов О.В.