Згідно наказу № 113-С від 24 січня 2020 р.  «Про переведення здобувачів вищої освіти на дуальну форму навчання» 70 студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», проходили навчання за дуальною системою, з них  39 студентів були закріплені за кафедрою електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова. Куратором від кафедри згідно наказу призначено старшого викладача Ковальова О.В. Термін дуального навчання становив з 24.01.2020 р. по 16.05.2020 р.

Навчання проходило на підприємствах різних форм власності та виробничої діяльності міста Мелітополь  та  Мелітопольського району,  а також підприємствах Запорізької, Херсонської та Одеської областей.

Атестація студентів, що навчалися за дуальною системою, відбулася 21 та 22 травня 2020 року в режимі Zoom-конференції. На атестації студентів були присутні  члени комісії: завідувач кафедри, к.т.н., доц. Квітка С.О., куратор дуального навчання від кафедри старший викладач Ковальов О.В. та к.т.н., доц. Попрядухін В.С.

Під час проходження атестації студенти надавали на захист «Атестаційний лист» від підприємства у заповненому вигляді з мокрою печаткою, презентацію  з проходження дуального навчання (до 15 фото), відеоролік тривалістю до трьох хвилин та з ними проводилась співбесіда, ставилися питання. Всі студенти, що надали звітні матеріали та були присутні на конференції, захистили звіти та були атестовані.

Результати атестації показали високий рівень теоретичної підготовки студентів факультету енергетики і комп’ютерних технологій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та організації дуального навчання на виробництві і кафедрі, а також відсутність необхідності корегування навчальних планів та освітніх програм.

За поданням:
куратор дуального навчання,
ст. викладач О.В. Ковальов.