Невід’ємною складовою процесу якісної підготовки фахівців у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного є виробничі практики професійного спрямування. Згідно Плану проведення практик студентів ТДАТУ на 2020-2021 н.р. студенти, що навчаються за напрямом підготовки 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» зобов’язані пройти виробничу експлуатаційну практику в період з 14 червня по 23 липня 2021 року.

Під час проходження виробничої експлуатаційної практики студенти повинні отримати навички з експлуатації обертових електричних машин постійного та змінного струму, силових та спеціальних трансформаторів, кабельних ліній, контрольно-вимірювальних приладів та іншого електротехнічного обладнання.

14 квітня 2021 року відповідальним за виробничу експлуатаційну практику на кафедрі електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова старшим викладачем Олександром Ковальовим було проведено зустріч із студентами 1СЕЕ курсу з питань організації практики. Зустріч відбулась в режимі Zoom-конференції. На зустріч було запрошено завідувача кафедри ЕТЕМ к.т.н., доц. Сергія Квітку та куратора 12СЕЕ групи к.т.н., доц. Сергія Курашкіна.

Студентам була доведена інформація стосовно строків проходження практики, надано перелік необхідних документів для проходження практики та було доведено інформацію про порядок їх оформлення та надання керівникам практики. Керівником було продемонстровано приклади коректного заповнення Паспорта бази практики, Угоди та Щоденника практики. Студенти отримали вичерпні відповіді на питання стосовно вимог до підприємств, на яких можливо пройти експлуатаційну практику, особливостей її проходження та вимог до оформлення звітів. Зустріч пройшла в робочій атмосфері та була корисною для студентів.

Олександр Ковальов,
відповідальний за виробничу експлуатаційну практику,
старший викладач