Одним із важливих напрямків навчального процесу та перспективного розвитку вищого навчального закладу є профорієнтаційна робота. З метою підвищення інформативності та зацікавлення абітурієнтів спеціальностями Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, 22 вересня 2021 року співробітники кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» факультету енергетики і комп’ютерних технологій к.т.н., доцент Сергій Курашкін та старший викладач Олександр Ковальов здійснили поїздку до міста Гуляйполе з профорієнтаційним заходом для учнівської молоді.

Під час профорієнтаційного заходу було відвідано чотири школи: комунальний опорний заклад загальної середньої освіти “Престиж”, комунальний заклад “Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, комунальний заклад “Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”, комунальний заклад «Гуляйпільський колегіум «Лідер». Близько вісімдесяти учнів були ознайомлені з основними напрямами діяльності університету, умовами вступу до вишу, перевагами навчання, переліком спеціальностей та умовами побуту та дозвілля. Були роздані буклети про університет, факультети. Випускників запросили на День відкритих дверей.

Школярів найбільше зацікавили перелік посад, які можуть займати випускники ТДАТУ, можливості навчання за державним замовленням, навчання на військовій кафедрі, проходження виробничих практик за кордоном, паралельного навчання в університетах інших країн та наявності умов для творчого розвитку та працевлаштування.

Ковальов О.В.,
ст. викладач кафедри ЕТЕМ