25 вересня 2021 року мелітопольці та гості святкували 237-й День Народження медового та черешневого міста Мелітополя.

Як і щорік Таврійський державний агротехнологічний  університет імені Дмитра Моторного взяв активну участь у святкових заходах. Викладачі і студенти всіх факультетів університету на виставці, що проходила у парку культури та відпочинку,  представили свої наукові і технічні  розробки. Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, з гордістю демонстрував голові Запорізької облдержадміністрації Олександрові Старуху, депутату Сергію Міньку, меру міста Івану Федорову та заступникам міської голови розробки науковців університету. Делегація з цікавістю розглядала представлені локації ТДАТУ на виставці.

Викладачі кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова старший викладач Олександр Ковальов, асистент Анастасія Широкова на чолі із завідувачем кафедри, к.т.н., доцентом Сергієм Квіткою від факультету  енергетики і комп’ютерних технологій демонстрували такі розробки:  «розумний дім», «переробна тваринна станція», «поворотна сонячна панель», «катушка Тесла» та інщі. Мелітопольці  могли побачити вживу в  дії усі розробки факультету, послухати про навчання в університеті та сфотографуватися біля яскравих фотозон ТДАТУ.

Святковій настрій на протязі усієї виставки дарували колективи Центру культури і дозвілля своїми піснями та танцями.

Анастасія Широкова,
асистент