Доценти кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Ірина Попова і Сергій Курашкін прийняли участь у І Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Вплив пандемії COVID-19 на розвиток сучасного світу: загрози та можливості», що відбулася в м. Дніпро 9-10 вересня 2021 року, та була присвячена обміну досвідом між вченими і практиками усього світу в подоланні проблем і пошуку можливостей розвитку, пов’язаних з пандемією COVID-19 в різних сферах і науках.

Організатором конференції виступив Міжнародний електронний науково-практичний журнал «WayScience» (ISSN 2664-4819 (Online)) заснований у 2018 році. Місія журналу – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату. Завданнями Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» є: генерація інноваційних ідей; розповсюдження інформації щодо передових досліджень в міжнародному масштабі; формування наукової платформи для розвитку молодого покоління вчених; сприяння розвитку наукової дискусії.

На конференцію була надана доповідь «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій  у ВНЗ при дистанційному навчанні в умовах пандемії COVID-19». В доповіді доведено, що для якісної дистанційної освіти потрібна не стільки спеціальна техніка, програмне забезпечення, стійкий зв’язок з Інтернетом, скільки якісна викладацька підтримка навчального процесу, оскільки спілкування викладача і студента проходить в незвичних і нестандартних умовах, за іншими правилами, етикетом, планами і формами роботи, Online інструментами. В подальшому актуальним є дослідження дидактичних можливостей використання таких інструментів, а також розробка методичних рекомендацій для їх впровадження в педагогічну практику як в дистанційному, так і в очному режимі роботи.

Тези доповіді надруковані у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції «Вплив пандемії COVID-19 на розвиток сучасного світу: загрози та можливості» з отриманням сертифікатів учасників конференції.

Ірина Попова,
Сергій Курашкін,