15 вересня 2021 року за ініціативою керівника Центру кар’єри та працевлаштування ТДАТУ Наталі Ругно студенти 31ЕЕ групи прийняли участь в екскурсії на підприємство «Мотор Січ», що у м. Запоріжжя.

Мета екскурсійної поїздки студентства університету на підприємство «Мотор Січ» – знайомство з одним з провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Екскурсія містила ознайомлення з історичними фактами створення підприємства та його розвитку, а також сучасний стан виробництва. Продукція підприємства експлуатується на літаках та вертольотах різного призначення більш ніж у 120 країнах світу. Розробка та впровадження у виробництво сучасних технологій, що спираються на найновіші досягнення науки та техніки, професійний, висококваліфікований та згуртований колектив, унікальна виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія – все це є плацдармом для успіху та постійного розвитку.

Другою частиною екскурсійної поїздки було відвідування Музею техніки Богуслаєва. Хлопці ознайомилися з музейною експозицією, яка  представлена зразками авіаційних двигунів виробництва АТ «Мотор Січ», починаючи від перших поршневих зіркоподібних авіамоторів, і закінчуючи сучасними турбореактивними двигунами, а також ознайомилися з моделями перших верстатів підприємства, з мініатюрними моделями літаків і вертольотів.

Усіх зацікавила колекція мотоциклів вітчизняного та іноземного виробництва, мисливська зброя, а також незвичайна приватна колекція самоварів.

Від студентів 31ЕЕ групи висловлюємо слова щирої подяки за запрошення для участі в екскурсії керівнику Центру кар’єри та працевлаштування ТДАТУ Наталі Ругно і завідувачу кафедри електротехнологій та теплових процесів, доценту Юлії Постол, а також за незабутні емоції та враження.

Артем Бурлаков,
студент 31ЕЕ групи