Однією з важливих складових навчального процесу є предметні олімпіади,  проведення яких сприяє виявленню найбільш обдарованих та зацікавлених студентів, перевірці їх здатності до самостійної професійної діяльності, розвитку професійного мислення, підвищенню якості підготовки студентів і подальшого удосконалення їх професійної компетентності, престижності спеціальності та інтересу до вивчення дисциплін, що викладаються.

09 грудня 2020 року на кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» пройшла предметна олімпіада з навчальної дисципліни «Основи електроприводу»  серед студентів 2С курсу зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка і електромеханіка» факультету енергетики і комп’ютерних технологій (ведучий викладач к.т.н., доцент Сергій Квітка).

Переможців визначала комісія у складі завідувача кафедрик.т.н, доцента Сергія Квітки, старшого викладача Олександра Ковальова і відповідального по кафедрі за проведення предметних олімпіад та науково-дослідної роботи студентів к.т.н., доцента Марини Постнікової.

Переможцями предметної олімпіади з дисципліни «Основи електроприводу» стали:

1 місце – Шквиря Володимир, студент 21СЕЕ групи – рекомендований до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з основ електроприводу,

2 місце – Чайковський Тимофій, Глазирін Іван, студенти 21СЕЕ групи,

3 місце – Удовиченко Костянтин, студент 21СЕЕ групи.

Всіх призерів олімпіади, за традицією, привітали і нагородили дипломами декан факультету ЕКТ Ігор Назаренко та завідувач кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова Сергій Квітка.

Колектив кафедри ЕТЕМ вітає всіх учасників і переможців предметної олімпіади з навчальної дисципліни «Основи електроприводу» та бажає нових творчих злетів!

Сергій Квітка,
ведучий викладач з дисципліни ОЕП,