З 25 серпня по 31 серпня 2021 р. здобувачі вищої освіти відпочили в спортивно-оздоровчому таборі «Здоров’як», який щорічно організовується на базі СОК «Салют» в смт Кирилівка. Табір «Здоров’як» – добра нагода для здобувачів проявити свої таланти, оскільки саме тут проходить безліч культурних та спортивно-масових заходів.

Від 31ЕЕ групи до табору поїхали Анастасія Лакосіна, Богдан Родін та Артем Бурлаков, яким з першого дня не довелося сумувати, так як участь в Гавайській вечірці, барвисті костюми, цікаві конкурси, запальна музика не залишили байдужим жодного.

Артем та Богдан приймали активну участь в волейболі, баскетболі, в футболі та в дартсі, а також в грі дитинства – «піонербол». Усі спортивні ігри були неймовірно жвавими, а свідками таких змагань були  вболівальники, які не стримували емоцій та вигуків підтримки. Море та золотий пляж забезпечили усі умови для релаксу.

По вечорам хлопці та дівчата танцювали на дискотеці під хіти різних поколінь, де Зіркою танцювальних вечорів була наша Анастасійка.

Найяскравіші враження у молоді залишилися в останній вечір після проведення «Нептун паті» з величезним вогнищем, гучною музикою, масою смаколиків та невгамовними танцями на пляжі.

Хлопці відкрили в собі справжніх чемпіонів у спортивних активах та зазначили, що завдяки табору «Здоров`як» вони та Анастасія знайшли в собі творчий потенціал від участі в імпровізаційних шоу, в конкурсі-караоке, в танцювальних батлах та в інших креативних заходах.

Артем, Анастасія та Богдан висловлюють слова щирої подяки ректорату та науково-педагогічному колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, адміністрації та працівникам СОК «Салют», завдяки яким «Здоров’як–2021» був наповнений яскравими і цікавими заходами, бо це заслуга кожного, хто долучився до цієї події.

Спортивно-оздоровчій табір «Здоров’як» чекає усіх у наступному році, бо табір «Здоров’як» – це нескінченна енергія, палюче сонце, морське повітря, позитивні емоції, вечірні посиденьки біля вогнища та купа яскравих вражень!

Діна Нестерчук,
доцент кафедри ЕТЕМ,