1 вересня 2021 року відбулася перша кураторська година в 2021-2022 навчальному році для здобувачів вищої освіти 31ЕЕ групи, яку проводила куратор групи, к.т.н., доцент кафедри “Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова” Діна Нестерчук.

Традиційно Діна Миколаївна привітала здобувачів вищої освіти групи з початком нового навчального року та презентувала фото-звіт «Моя 21ЕЕ  група».

Яскраві світлини з незабутніми подіями 2 курсу навчання не залишили нікого байдужими, а аплодисменти, які лунали в аудиторії після виступу кураторки, довели, що життя триває, а виховна робота з майбутніми фахівцями є актуальною.

Староста групи Лакосіна Анастасія поздоровила усіх присутніх з початком нового 2021-2022 навчального року та подарувала від активу групи маленькі незабутні подаруночки.

У другій частині кураторської години кураторка ознайомила присутніх з наказом за №1452-К від 30.08.2020 р. «Про продовження карантину та продовження протиепідемічних заходів в університеті»  згідно рішення Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. «Про продовження карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби у 2021-2022 навчальному році.

Куратор Діна Миколаївна проінформувала усіх присутніх, що два здобувача вищої освіти групи за особистими обставинами продовжать навчання на заочній формі навчання та наголосила, що до лав групи приєднався Альберт Хіміч з київського вишу. Молоді люди тепло привітали «новенького» та побажали успіхів у навчанні в ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Староста групи Ася Лакосіна та кураторка побажали здобувачам вищої освіти 31ЕЕ групи натхнення в навчанні, активної життєвої позиції та гарної успішності в 2021-2022 н.р.

Святкова кураторська година завершилася фотографуванням групи на самих відомих локаціях університету.

Діна Нестерчук,
куратор 31ЕЕ групи