3-5 вересня 2021 року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Салют» ТДАТУ в смт Кирилівка на узбережжі Азовського моря пройшов п`ятнадцятий ювілейний Зліт відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ.

У заході від 31ЕЕ групи взяли участь 3 найкращих студентів: Анастасія Лакосіна, Артем Бурлаков та Павло Макенов, які є відмінниками навчання, активними учасниками студентського самоврядування, переможцями предметних олімпіад різних рівнів з різних навчальних дисциплін, студентами-науковцями та учасниками художньої самодіяльності.

Лазурне узбережжя Азовського моря, тепле море та яскраве сонце, а також  гостинний прийом від оргкомітету зльоту на чолі з ректором університету – таке незабутнє свято буває лише раз у житті!

Студенти прийняли участь в урочистому відкритті та студентській конференції, на яких з привітальним словом до студентів звернулися ректор університету, д.т.н., професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член-кореспондент НААН України, Заслужений працівник освіти України Володимир Кюрчев, проректор з наукової роботи, професор, доктор с-г. наук Оксана Єременко і голова студентської ради університету Микита Семенов.

На студентській конференції учасники заходу виступали з цікавими пізнавальними доповідями, обмінювалися оригінальними ідеями, ознайомилися з виставкою студентських досягнень кожного факультету. За традицією, також були визначені найкращі студенти університету, які отримали стипендію Дмитра Моторного та ректорські стипендії за відмінне навчання та активну участь у житті університету.

Анастасія, Павло та Артем сфотографувалися з усіма учасниками зльоту та прийняли участь в веселих спортивних естафетах та змаганнях зі стрибків у довжину. Артем та Павло змагалися зі студентами факультетів в дартсі, в тенісі, в волейболі та баскетболі.

Приємною несподіванкою для наших студентів стала запальна дискотека, де кожен показав себе, як завзятий танцюрист.

Найяскравіші емоції у учасників зльоту залишилися після традиційного заходу зльоту – це «Зустріч біля багаття», для якої кожен факультет підготував розважальну програму із танцями, співами та веселими розвагами біля величезного вогнища.

На заключному зібранні переможців спортивних заходів та конкурсів, активістів та учасників конференції нагородили грамотами, пам’ятними призами та преміями.

На кураторській годині, яка відбулася 8 вересня 2021 р., Анастасія, Артем та Павло презентували своїм товаришам по групі презентаційний звіт про участь у Зльоті відмінників навчання та студентського активу ТДАТУ та поділилися своїми найщирішими враженнями від такого заходу.

Анастасія Лакосіна,
староста 31ЕЕ групи