21 серпня о 8-30 на площі Перемоги почалися урочисті заходи, присвячені Дню Прапора та 29 річниці Незалежності України.

Ці свята (23 серпня – День Прапора та 24 серпня 1991 року – День Незпалежності) увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу. Кожного року цього дня по всій Україні здіймаються тисячі прапорів вільної незалежної країни, яка й досі відстоює своє право на національне відродження, на змогу господарювати на своїй найбагатшій і прекрасній землі. Країни,  яка будує своє майбутнє і прагне до спільноти демократичних європейських держав, символіка якої, до речі, також є синьо-жовтою.

В міських заходах взяла участь і делегація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, зокрема і представники кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова: старший викладач Олександр Ковальов, старший лаборант Оксана Шуляк та студенти підшефних кафедрі 23 МБЕЕ, 21ЕЕ та 41ЕЕ груп.

У програмі святкування були представлені творчі номери, флешмоб і нагородження почесних громадян, військовослужбовців-учасників бойових дій та інших мелітопольців, які мають заслуги перед Батьківщиною. Урочистості завершилися покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Олександр Ковальов, куратор 23 МБЕЕ групи,
Діна Нестерчук, куратор 21ЕЕ групи,