1 квітня 2021 року студенти 21ЕЕ групи (куратор Діна Нестерчук, к.т.н., доцент кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В Овчарова) прийняли участь у відкритому турнірі-інтелектуальній вікторині «Битва розумів», яку організували та провели представники студентської ради факультету енергетики і комп’ютерних  технологій.

Мета турніру – це визначення студентів-всезнавців, найкращих  допитливих студентів, яким так цікаво пізнавати Всесвіт.

В турнірі-вікторині «Битва розумів» прийняли участь 6 команд, а саме, «Бунт», «Волки», «Левиафан», «Лампочки», «Оксамитовий пінгвін» та наша команда «Генії думки».

Учасниками команди «Генії думки» від групи були Бурлаков Артем, Грищенков Олександр, Родін Богдан, Курчанов Артур та Грицан Володимир, капітаном команди була обрана Лакосіна Ася.

Слід відзначити, що студенти проявили кмітливість, пізнавальну активність, логічне мислення та поглибили свої знання з різних галузей знань, а най головне – це був перший командний виступ за 1,5 роки навчання, тому хлопців та Асю захопив дух згуртованості у командній роботі. Хоч команда й не здобула перемогу, але студенти прийняли участь за олімпійським принципом – «Головне не перемога, а участь». І не лише участь, а й час, проведений з одногрупниками і новими друзями, позитивні емоції та маса пам’ятних фотографій – все це залишиться на згадку про таке цікаве студентське життя в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Діна Нестерчук
куратор 21ЕЕ групи